KIPSTA Jambiere Fotbal F500 Negru Copii

În urma observaţiilor de pe teren, echipa noastră de pasionaţi a constatat importanţa susţinerii oferite de jambiere.Acestea sunt concepute din poliester şi elastan, pentru a evita alunecarea la nivelul gambei.Să nu uităm de structura specifică şi strânsă la nivelul piciorului şi al gleznei. |Echipa noastră de fotbalişti cunoaște importanţa rezistenţei şi a susţinerii unei protecţii de fotbal. De aceea s-a ales un material din poliester şi elastan, pentru a rezista la toate şocurile de pe teren. |Echipa noastră de pasionaţi a conceput acest design modern. Stilul este impotant în fotbal! Jambierele F500 sunt disponibile în 10 culori pentru a se asorta cu toate ţinutele. Se potrivesc perfect cu şortul şi tricoul F500.
Brand: KIPSTA
Categoria: Toate sporturile / Futsal, Imbracaminte futsal, Imbracaminte futsal femei
Jambiere Fotbal F500 Negru Copii
Jambiere Fotbal F500 Negru Copii

Jambiere Fotbal F500 Negru Copii